Şimdiye kadarki En Komik 7 Anime Yüzü

Şimdiye kadarki En Komik 7  Anime Yüzü
Şimdiye kadarki En Komik 7 Anime Yüzü

Naru Kotoishi

Anime: Barakamon;

Naru her türlü sevimli ve neşeli bir kız. Yüz ifadeleri, bu tür bir karakterden bekleneceği gibi komik ve çeşitlidir. Ama kesinlikle 'ciddi' yüzü ile bu listeye girmeye hak kazandı!


Eikichi Onizuka

Anime: Great Teacher Onizuka

Bazen gezegendeki en büyük ezik, bazende bir patron olarak karşımıza çıkar. Eikichi Onizuka ağzı bozuk bir suçlu ve bunu onun davranışlarında görebilirsiniz.Yine de, saf komedi olan şaşırtıcı derecede komik yüz ifadeleri karşımıza çıkıyor


Saitama

Anime: One Punch Man

Saitama'yı görünce yüksek sesle gülmemek bir insan için nasıl mümkün olabilir? Zırhını patlatan Lord Boros'a (bilerek) yaptığı tepkisi zaten kesinlikle başlı başına bir komedi dir.


Takehito Morokuzu

Anime: Prison School

Takehito inanılmaz derecede zekidir. Ancak, onun tavırları oldukça gariptir. Bazen, sanki morgdan çıkmış gibi inanılmaz derecede kasvetli görünüyor. Bazen de , sadece düpedüz ürpertici görünüyor. Ama bazen garip bir şekilde rahatsız hissetmemizi sağlayan en çılgın ve komik suratları ile listemize giriyor.


Mamoru Takamura

Anime: Hajime no Ippo (Fighting Spirit)


Monkey D. Luffy "Mugiwara" 

Anime: One Piece

Luffy'nin yüzü, tüm dünyada milyonlarca hayranıyla etkileşime geçen, isyankar bir kişiyi sergileyen iyi tasarlanmış bir karaktertir.

Bazı unutulmaz yüzler görmek istiyorsanız, o zaman Luffy’nin adamısınız. Bu yüz ifadesiyle gerçek duygularını gizleyemiyor!


Kintarou "Golden Boy" Ooe

Anime: Golden Boy

Anime'daki en komik yüzlerden bazılarını çıkardığı için bir ödül kazanması gereken biri varsa, o zaman kesinlikle Kintarou Ooe.