One Punch Man - Tanıtım

One Punch Man - Tanıtım
One Punch Man - Tanıtım

Hikayemiz Saitama isimli bir ''kel''in etrafında geçiyor diyebiliriz.Anime dünyayı yok edebilecek güçteki bir canavarın saldırısıyla başlıyor.Herkes korku içinde iken o geliyor!Hobi için kahramanlık yapan adam Saitama.Canavarın kendini övmesi ve üstün görmesinin sonrasında bir yumruk geliyor ve canavar tabiri caizse tek yiyor.Evet animemiz her şeye tek atan ve artık bundan sıkılmış olan adam Saitamayı konu alıyor.Saitama'nın hobi için olan kahramanlığından başlayan serüveni bakalım nerelere gidecek!

Karakterlerimiz;

Saitama:

Serinin ana karakteri olup her şeyetek atan adamdır ve artık bu durumdan sıkılmıştır.Saitama önceleri kahraman olmaktan çok zevk alıp dövüş hissiyatının seven bir adamdır ancak en güçlü oldukdan sonra bu hissi bir daha tadamamıştır.Genos ile tanışdıkdan sonra hayatı değişir.

 

 

 

 

Genos:
  Serimizin 2. ana karakteri diyebileceğimiz Saitama'nın öğrencisi Cyborg Genos ise adaletin kahramanı olmak istiyor.Saitamanın gücüne hayran kalıp dahada güçlenmek için Saitama'yı kendine Sensei seçiyor.

 

 

 

 

 

 

Arkadaşlar sadece ana karakterleri verdim yardımcı karakterleri konu işlenişi sırasında öğrendiğinizde daha zevkli olacağını düşünüyorum.

My Anime List Puanı: 8.71

Bölüm Sayısı: 12

Yayın Tarihi: 5 Ekim 2015

Türler:Aksiyon,Parodi,Bilim Kurgu,Süper Güçler,Doğaüstü Güçler,Seinen,Komedi

Yaş Sınırı:+17